Tarja Turunen (ex-Nightwish) zaprezentowała teledysk do utworu z nowej płyty [WIDEO]

/ 30 czerwca, 2019

Studyjne dokonania Tarji Turunen zamyka świąteczna płyta „From Spirits and Ghosts”, która ukazała się na ryku w listopadzie 2017 roku. Wcześniej natomiast wokalistka nagrała pełny rockowych kompozycji album „The Shadow Self”.

Już pod koniec ubiegłego roku artystka zdradziła w wywiadzie dla Kaaos TV, że planuje nagrać nowy album, który będzie najbardziej rockowym w jej dorobku. Mówiła wówczas:

Mam nadzieję, że wejdę na początku przyszłego roku do studia z chłopakami, żeby rozpocząć przygotowywanie nowej płyty. Można więc założyć, że płyta zostanie opublikowana około września lub października, choć październik wydaje się bardziej prawdopodobny. Takie są plany.

Wygląda na to, że wszystko poszło zgodnie z planem, ponieważ Tarja Turunen opublikowała jakiś czas temu utwór. „Dead Promises”, który był pierwszą oficjalną zapowiedzią jej nowej płyty. Wiemy, że album zatytułowany jest „In The Raw” i opublikowany zostanie 30 sierpnia nakładem earMUSIC. Znajdzie się na nim dziesięć kompozycji, my natomiast poznaliśmy już dwie z nich.

Wcześniej Tarja opublikowała wspomniany singiel „Dead Promises”, a później „Railroads​”. Do tego drugiego powstał oficjalny teledysk:

%%REKLAMA%%

Tracklista „In The Raw”

  1. Dead Promises (with Björn "Speed" Strid) 
  2. Goodbye Stranger (with Cristina Scabbia) 
  3. Tears In Rain 
  4. Railroads 
  5. You And I 
  6. The Golden Chamber: Awaken / Loputon Yö / Alchemy 
  7. Spirits Of The Sea 
  8. Silent Masquerade (with Tommy Karevik) 
  9. Serene 
  10. Shadow Play

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także