Tarja Turunen i inne gwiazdy dołączyły do składu 3-Majówki

/ 2 lutego, 2019

Tarja Turunen będzie jedną z gwiazd festiwalu 3-Majówka 2019 we Wrocławiu. Była wokalistka grupy Nightwish jest jedną z najbardziej znanych artystek w świecie metalu i rocka symfonicznego. Słynie ze scenicznej charyzmy i fantastycznych możliwości wokalnych – dysponuje sopranem obejmującym trzy oktawy. Tarja wystąpi 3 maja na Pergoli w kompleksie wrocławskiej Hali Stulecia.

Ponadto skład 3-Majówki poszerzył się o inne gwiazdy. Aktualnie skład imprezy prezentuje się następująco: Slade, Kult, Ørganek, Łąki Łan, Pidżama Porno, Nocny Kochanek, Decapitated, Krzysztof Zalewski, Ania Dąbrowska, Happysad, IRA, O.S.T.R., Mela Koteluk, Mery Spolsky, Pablopavo i Ludziki, The Dumplings, Projekt „Albo Inaczej”, Flirtini. Organizatorzy zapowiadają, że to jeszcze nie koniec ogłoszeń.

%%REKLAMA%%

Festiwal 3-majówka odbędzie się w dniach 1-3 maja 2019 roku we Wrocławiu. Przez trzy dni będzie można obejrzeć koncerty wielu wykonawców reprezentujących różne style i gatunki. Gwiazdą pierwszego dnia będzie brytyjski zespół Slade, który wystąpi 1 maja z okazji Gitarowego Rekordu Guinnessa 2019. W 2018 roku na wrocławskim rynku zagrało wspólnie 7411 gitarzystów – w tym roku dołączą do nich muzycy z zespołu Slade, który później da pełny koncertowy show dla fanów gitarowego grania.

Bilety dostępne są w cenie od 69 PLN. Dostępne są także karnety na trzy dni za 135 PLN.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także