Teledysk AC/DC przebił barierę miliarda wyświetleń na YouTube [WIDEO]

/ 29 października, 2021

Kolejny rockowy przebój sprzed lat przebił magiczną barierę miliarda odtworzeń w serwisie YouTube. Mowa o utworze „Thunderstruck” z repertuaru AC/DC.


„Thunderstruck” to bez wątpienia jeden z najbardziej ikonicznych rockowych przebojów. Kompozycja wzbogacona o teledysk w reżyserii Davida Malleta zadebiutowała w serwisie YouTube 7 listopada 2012 roku. Oczywiście sam utwór jest dużo starszy – pochodzi z płyty „The Razor’s Edge” z 1990 roku i jest dziełem Angusa oraz Malcolma Youngów.

Wideo do „Thunderstruck” potrzebowało zatem niespełna 9 lat, żeby osiągnąć poziom miliarda odtworzeń. Dla rockowych wykonawców, w przeciwieństwie do gwiazd pop czy rapu, to spore osiągnięcie, które udało się tylko nielicznym. Cieszmy się z wyniku zespołu AC/DC i nabijajmy kolejne wyświetlenia!

Warto wspomnieć, że w grupie rockowych wykonawców, których wideo przekroczyło miliard odtworzeń, wcale nie jest tłoczno. Poza AC/DC należą do niej między innymi Linkin Park, Guns N’ Roses, Queen, Bon Jovi czy System of a Down.

Chcesz poczytać o AC/DC i innych gwiazdach rocka? Sięgnij po super pakiet „Wydań specjalnych”, który właśnie trafił do sprzedaży!

7x WYDANIE SPECJALNE – PROMOCJA – SUPER PAKIET – KUP TERAZ!

KOMENTARZE

Przeczytaj także