Tenacious D publikuje animowany film o Donaldzie Trumpie [WIDEO 18+]

/ 26 października, 2018

Nowy album Tenacious D zatytułowany jest „Post-Apocalypto” i ukaże się 2 listopada 2018 roku. Grupa promuje płytę za sprawą serii animowanych klipów, składających się na serial, w którym zawarte są nowe piosenki. 

Tenacious D zapowiada nowy album

W najnowszym, piątym odcinku serialu „Post-Apocalypto”, stworzonym przez Jacka Blacka, członkowie Tenacious D zaglądają do Białego Domu i urzędującego tam prezydenta. Tytuł epizodu – „Donald” – mówi chyba wszystko…

Album „Post-Apocalypto” wyprodukowany został przez Johna Spikera, a na perkusji zagrał Dave Grohl. Poniżej możecie zapoznać się z okładką albumu.

Zespół jednocześnie pracuje nad kontynuacją filmu „Kostka przeznaczenia” z 2006 roku. Podczas jednego z koncertów Jack Black powiedział:

Nie wiem, gdzie dokładnie będziecie mogli go [kontynuację „Kostki przeznaczenia”] zobaczyć, ale zdecydowaliśmy, że to się stanie i film ujrzy światło dzienne.

Tenacious D: Kostka Przeznaczenia” wszedł do kin w październiku 2006 roku i szybko stał się pozycją kultową. Doceniono go za muzykę, którą skomponowali oczywiście członkowie Tenacious D, ale także za niebanalną fabułę i humor.

W filmie główne role zagrali Jack Black i Kyle Gass, ale na ekranie zobaczyć mogliśmy również Tima Robbinsa, Bena Stillera, Dave’a Grohla, który wcielił się w postać Diabła, a także Ronniego Jamesa Dio. Film okazał się również sukcesem kasowym – daleko mu co prawda do hollywoodzkich superprodukcji, ale niemalże 14 milionów zarobku to naprawdę dobry wynik.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także