Tenacious D zapowiada kontynuację „Kostki przeznaczenia”

/ 7 maja, 2018

Wszystko wskazuje na to, że już w październiku tego roku będziemy mogli zobaczyć sequel filmu „Tenacious D: Kostka Przeznaczenia”. Dość nieoczekiwaną wiadomość przekazał Jack Black podczas występu na Shaky Knees Music Festival – informację potwierdził serwis Consequence of Sound.

Sylvester Stallone potwierdza kolejną część Rambo

Ze sceny uradowani fani usłyszeli:

Nie wiem, gdzie dokładnie będziecie mogli go [kontynuację „Kostki przeznaczenia”] zobaczyć, ale zdecydowaliśmy, że to się stanie i film ujrzy światło dzienne.

„Tenacious D: Kostka Przeznaczenia” wszedł do kin w październiku 2006 roku i szybko stał się pozycją kultową. Doceniono go za muzykę, którą skomponowali oczywiście członkowie Tenacious D, ale także za niebanalną fabułę i humor.

W filmie główne role zagrali Jack Black i Kyle Gass, ale na ekranie zobaczyć mogliśmy również Tima Robbinsa, Bena Stillera, Dave’a Grohla, który wcielił się w postać Diabła, a także Ronniego Jamesa Dio. Film okazał się również sukcesem kasowym – daleko mu co prawda do hollywoodzkich superprodukcji, ale niemalże 14 milionów zarobku to naprawdę dobry wynik.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także