„Tenet 2” powstanie? John David Washington odpowiada

/ 22 września, 2020

Tenet” okazał się jednym z największych przebojów tego roku. Mimo że premiera filmu Christophera Nolana była przekładana i z powodu ograniczeń nie zgromadziła w kinach takich tłumów, na jakie liczyli twórcy, wciąż należy do najważniejszych i najbardziej kasowych produkcji 2020 roku. Czy jest szansa na kontynuację filmu?

Gwiazda filmu „Tenet”, John David Washington, odniósł się do końcowej sceny filmu, w której jego postać rozmawia z postacią Roberta Pattinsona, który mówi mu, że spotkali się w przyszłości. W wywiadzie dla „Esquire” został zapytany, czy to zapowiedź drugiej części filmu.

Washington odpowiedział:

Według mnie, tak! Znowu będziemy to robić, spotkamy się za parę lat. Ale w rzeczywistości nie wiem, bo Chris robi to, co chce. Może trzyma w zanadrzu coś, nad czymś pracował od lat? Ale mam nadzieję, że do tego wrócimy, że będziemy mogli zgłębić tę historię, bo uważam, że natrafiliśmy na coś wyjątkowego.

%%REKLAMA%%

Tenet” to epicka akcja tocząca się wokół międzynarodowego szpiegostwa, podróży w czasie i ewolucji. Być może o człowieku, który próbuje zapobiec trzeciej wojnie światowej poprzez podróże w czasie i odrodzenie.

W filmie w reżyserii Christophera Nolana w rolach głównych wystąpili John David Washington, Robert Pattison, Elizabeth Debicki i Dimple Kapadia.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także