„Tenet”. Najgorętsza premiera tego roku na pełnym zwiastunie [WIDEO]

/ 25 maja, 2020

Choć wiele filmowych premier jest przesuwanych z powodu pandemii koronawirusa, „Tenet” ma pojawić się w kinach w lipcu i jak do tej pory wydawca tych planów nie zweryfikował. Można nawet powiedzieć, że je potwierdził, ponieważ w sieci pojawił się trailer oczekiwanej przez wielu produkcji.

„Tenet” to najnowsze dzieło Christophera Nolana, który ma na swoim koncie takie produkcje jak „Incepcja” z 2010 roku, „Mroczny Rycerz” (2008) czy „Interstellar” (2014). Jego najnowsza produkcja ma być połączeniem kina szpiegowskiego i science fiction. W obsadzie są chociażby John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia czy Aaron Taylor-Johnson.

Poniżej trailer:

Premiera filmu ma odbyć się 17 lipca 2020 roku.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także