Teraz Najlepsi 2016. Zespół i płyta z Polski

/ 27 stycznia, 2017

W pierwszej kolejności chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w ankiecie „Teraz Najlepsi 2016”, którą pod koniec ubiegłego roku uruchomiliśmy na naszej stronie. W wielu kategoriach wyścig o pierwsze miejsce toczył się do ostatnich minut, ale głosowanie w pewnym momencie zostało zamknięte i poznaliśmy wszystkich zwycięzców.

Lutowy „Teraz Rock” w sprzedaży

Dziś na naszej stronie dzielimy się z Wami wynikami z dwóch ważnych kategorii. Najlepszym polskim zespołem minionego roku uznaliście Riverside! A tak przedstawia się pełna lista:

 1. RIVERSIDE
 2. Kult
 3. Hey
 4. Acid Drinkers
 5. SBB
 6. Lady Pank
 7. T. Love
 8. Coma
 9. Kazik Na Żywo
 10. Vader

Riverside „Where The River Flows”:

W drugiej kategorii, o której postanowiliśmy dziś wspomnieć, bitwa o najwyższą pozycję toczyła się do ostatnich chwil. Ostatecznie zdecydowaliście, że najlepszym albumem 2016 roku jest „Błysk” zespołu Hey. Oto pełna lista najlepszych płyt:

 1. HEY – BŁYSK
 2. Riverside – Eye Of The Soundscape
 3. Luxtorpeda – Mywaswynas
 4. Kult – Wstyd
 5. Acid Drinkers – Peep Show
 6. T. Love – T. Love
 7. SBB – Za linią horyzontu
 8. Kazik Na Żywo – Ostatni koncert w mieście
 9. Lady Pank – Miłość i władza
 10. Vader – The Empire

Hey „Błysk”:

Wyniki wszystkich kategorii znajdziecie w lutowym „Teraz Rocku”, który trafił do sprzedaży w środę. Poza „Teraz Najlepszymi”, w nowym numerze sporo miejsca poświęciliśmy grupie Emerson, Lake & Palmer, a także Metallice czy Luxtorpedzie.

Wyniki z innych kategorii naszego corocznego plebiscytu będziemy publikowali na łamach naszego serwisu w najbliższych dniach. Odwiedzajcie nas regularnie!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także