„Teraz Rock”. Styczniowy numer od środy w sprzedaży!

/ 28 grudnia, 2020

Już w środę w kioskach pojawił się nowy numer miesięcznika „Teraz Rock”. Co tym razem przygotowała nasza redakcja?


Zgodnie z wieloletnią tradycją, początek roku to czas podsumować. W styczniowym „Teraz Rocku” znajdziecie zatem sekcję „Teraz Najlepsi 2020” – zarówno nasi redaktorzy, jak i zaproszeni przez nich goście przygotowali podsumowanie kończącego się roku. Obejmuje ono oczywiście szeroko rozumianą muzykę rockową – zarówno krajową, jak i zagraniczną.

W styczniu wkładki doczekał się niemiecki zespół U.D.O., który sformowany został w 1987 roku przez Udo Dirkschneidera, wokalistę zespołu Accept. Grupa na przestrzeni ostatnich dekad przygotowała kilkanaście albumów długogrających i to właśnie im postanowili przyjrzeć się nasi redaktorzy. Poza tym w tekście przedstawili historię zespołu, a także zmiany, które w nim zachodziły na przestrzeni lat. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów klasycznego heavy metalu!

Obszerny tekst w nowym „Teraz Rocku” poświęciliśmy legendarnemu Paulowi McCartneyowi. Eksbeatles opublikował niedawno nowy i świetnie przyjęty album pt. „McCartney III”, dlatego okazja do zaprezentowania muzyka na okładce numeru była niepowtarzalna. Poza tym w piśmie teksty o zespołach Omega oraz Whitesnake czy Gordonie Haskellu.

Nie zabrakło  również wywiadów. Na nasze pytania odpowiedzieli przedstawiciele takich formacji jak: Smashing Pumpkins, Foo Fighters, The Cranberries, Turbo, Perfect, Budka Suflera, Pink Freud, Yungblud czy You Me At Six. To i znacznie więcej znajdziecie w styczniowym „Teraz Rocku”, który trafi do sprzedaży 30 grudnia!

KOMENTARZE

Przeczytaj także