TerazMuzyka.pl – szukamy redaktora do newsroomu. Może to właśnie Ty?

/ 10 lipca, 2024

Właśnie wystartowała rekrutacja, której celem jest znalezienie wsparcia dla naszego newsroomu. Interesujesz się muzyką, filmem i serialami? Dużo czasu spędzasz w sieci? Umiesz napisać chwytliwego newsa? Ta propozycja może być właśnie dla Ciebie!


Właśnie ruszyła rekrutacja, której celem jest znalezienie redaktora, który wzmocniłby newsroom serwisu TerazMuzyka.pl.

Szukamy osób, które nie tylko znają się na muzyce czy filmie, ale również potrafią o nich ciekawie napisać. Zadaniem nowego pracownika naszego newsroomu będzie tworzenie autorskich treści – newsów, artykułów, zestawień. Mile widziana będzie nie tylko znajomość zasad języka polskiego, ale również płynne posługiwanie się językiem angielskim. Szczególną uwagę zwracamy na znajomość podstaw SEO.

Z naszej strony oferujemy możliwość w pracy w niewielkim, dynamicznym zespole, a także dogodną formę zatrudnienia (praca zdalna).

W przypadku zainteresowania zatrudnieniem na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie próbki swoich tekstów oraz aplikacji (CV) stanowiącej jednocześnie wniosek kandydata o wykorzystanie zawartych w niej danych w procesie rekrutacji.

Aplikację prosimy przesyłać na adres terazmuzyka.rekrutacja@gmail.com do 21 lipca 2024 roku.

Dane osobowe przesłane w dokumentach aplikacyjnych będziemy przetwarzać wyłącznie w zakresie wynikającym z art. 22 (1) Kodeksu pracy, niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji lub dokonania innych czynności przed zawarciem ewentualnej umowy.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Przeczytaj także