The Australian Pink Floyd Show i Los Lobos już w tym tygodniu w Polsce

/ 30 lipca, 2019

The Australian Pink Floyd Show – najbardziej znany „tribute band” wykonujący na koncertach muzykę legendarnego zespołu the Pink Floyd, koncertuje nieprzerwanie od ponad 30 lat! Swój pierwszy koncert w australijskim mieście Adelaide dali w 1988 roku, a od tamtej pory wystąpili w ponad 35 krajach na całym świecie. Teraz powraca do Polski. Grupa wystąpi 3 sierpnia 2019 roku na 13. Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty.

Zespół przez lata zespół współpracował w takimi sławami jak Guy Pratt, Durga McBroom, czy Lorelei McBroom, którzy koncertowali z oryginalnym składem Pink Floyd, a także z dźwiękowcem Colinem Norfieldem zaangażowanym w trasę Floydów Division Bell” oraz przy solowych trasach Davida Gilmoura.

Po obchodach trzydziestolecia swojego istnienia, The Australian Pink Floyd Show powracają w 2019 roku z nową trasą koncertową „All That Your Love”, w trakcie której wykonują wszystkie największe hity Pink Floydów dając przekrojowe spojrzenie na całą historię twórczości tego legendarnego zespołu.

%%REKLAMA%%

Los Lobos wystąpią w Polsce 1 sierpnia 2019 roku w ramach 13. Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Otwarcie bram o godzinie 18.00 a koncert rozpocznie się o godzinie 22.00. Bilety będą dostępne w dniu koncertu w kasie głównej amfiteatru. Jeśli jednak ktoś nie będzie mógł dotrzeć na koncert mamy dla niego dobrą wiadomość – koncert będzie transmitowany na żywo w Programie Trzecim Polskiego Radia.

Bilety na oba koncerty dostępne na stronach Ticketmaster i Eventim oraz w kasie głównej amfiteatru w dniu koncertu.

rf | fot. Georgina Lanfranchi

KOMENTARZE

Przeczytaj także