The Australian Pink Floyd Show w Polsce. Koncert ponownie przełożony

/ 28 lutego, 2022

The Australian Pink Floyd Show nie zagrają w Polsce w marcu, jak to było pierwotnie planowane.


Trasa koncertowa The Australian Pink Floyd Show znów została przeniesiona. Zespół miał pojawić się w Polsce 14 marca tego roku we wrocławskiej hali Stulecia, ale wiemy już oficjalnie, że tak się nie stanie.

Organizator w oświadczeniu napisał:

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną oraz ze względów logistycznych zespół THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW niestety jest zmuszony, by przełożyć część swojej europejskiej trasy koncertowej. Polski występ formacji nie odbędzie się planowo tj. 14 marca ’22 i zostaje przeniesiony na nowy termin, który wkrótce zostanie podany do informacji.

Pojawiła się również informacja dla osób, które mają już bilet na koncert The Australian Pink Floyd Show:

Wszystkie bilety zakupione na koncert, który miał odbyć się w marcu tego roku, a także w pierwotnym terminie w 2021 roku zachowują swoją ważność na nową datę imprezy, o której poinformujemy w najszybszym możliwym czasie. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły. Jednocześnie gorąco apelujemy o zachowanie zakupionych już biletów na występ The Australian Pink Floyd Show.

Więcej informacji wkrótce!

KOMENTARZE

Przeczytaj także