The Dillinger Escape Plan wracają do Polski

/ 23 lutego, 2017

Mathcorowa formacja wystąpi 10 sierpnia w Klubie Kwadrat w Krakowie. Amerykanie będą promować swój ostatni album, „Dissociation”, który ukazał się w październiku 2016 roku.

The Dillinger Escape Plan odwołują trasę 

Na sam początek przypomnijmy co się stało. 12 lutego około godziny 8:30 na drodze krajowej nr. 1 w pobliżu doszło do wypadku. W wyniku zderzenia ciężarówki z autobusem, którym podróżowali muzycy The Dillinger Escape Plan i ich ekip, do szpitala trafiło 13 osób

Zespół jechał z Warszawy do Krakowa, gdzie mieli zagrać drugi koncert w Polsce. Z tego powodu, co oczywiste, koncert został odwołany. 

Obiecali dołożyć wszelkich starań do przełożenia koncertu na inny termin – i dotrzymali obietnicy!

– możemy przeczytać na stronie organizatora. 

Organizatorzy informują, że bilety osoby posiadające bilety na 12 lutego, będą mogli wymienić je na nową datę (wymiana możliwa jest do końca marca). Dostępne są także nowe wejściówki w cenie 99 zł.  

The Dillinger Escape Plan to jedna z najważniejszych grup w historii muzyki mathcorowej. Powstali w 1997 roku. Magazyn „Kerrang” uznał ich za „najlepszy zespół koncertowy na naszej planecie”. Na swoim koncie mają sześć studyjnych płyt. Ostatni album wydali 14 października 2016 roku. „Dissociation” będzie prawdopodobnie ostatnim wydawnictwem zespołu przed możliwym zawieszeniem jego działalności na czas nieokreślony.

The Dillinger Escape Plan: „One of Us is the Killer”

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także