The Doors. Single z amerykańskiego rynku doczekały się publikacji

/ 16 września, 2017

Półwiecze od premiery debiutanckiej, imiennej płyty legendarnej formacji The Doors, wypada w 2017 roku. Dla uczczenia tego jubileuszu ukazuje się w zremasterowanej formie na dwóch płytach kompaktowych wspaniały zestaw singli, jakie ukazały się na rynku amerykańskim.

Alter Bridge w Polsce. Gość specjalny ujawniony

„The Singles” zawiera w sumie 44 piosenki, w tym również wersje mono oraz nagrania koncertowe. Na kompilacji znajdują się utwory z wszystkich sześciu studyjnych płyt The Doors, w tym wszystkie evergreeny zespołu, z „People Are Strange”, „Love Her Madly”, „Riders On The Storm”, „Hello, I Love You”, „Touch Me”, „Light My Fire”. Składanka zawiera też parę singlowych kompozycji, wydanych już po śmierci charyzmatycznego frontmana The Doors, Jima Morrisona. (np. „Tightrope Ride”).

Limitowane na winylach

Limitowany do 10 tys. kopii wspaniały zestaw wszystkich singli grupy The Doors, jakie ukazały się na rynku amerykańskim, w formacie siedmiocalowych płytek winylowych. W pudełku o nazwie „The Singles” znalazły się małe płytki, będące wiernymi replikami singli, jakie ukazały się między 1967 a 1971 rokiem.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także