„The Lost Daughter”. Netflix pokazał zwiastun filmu z Olivią Colman [WIDEO]

/ 19 października, 2021

Olivia Colman, zdobywczyni Oscara, zagra główną rolę w dramacie „The Lost Daughter”. Jego premiera jeszcze w tym roku.


Film „The Lost Daughter” powstał na podstawie książki autorstwa Eleny Ferrante pod tym samym tytułem. Główną rolę w produkcji zamówionej przez platformę Netflix zagra zdobywczyni Oscara, Olivia Colman. Produkcja jest jednocześnie reżyserskim debiutem Maggie Gyllenhaal, która zajęła się również przygotowaniem scenariusza do filmu.

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun filmu „The Lost Daughter”:

Poza Colman w filmie zagrają: Jessie Buckley, Dakota Johnson, Peter Sarsgaard, Ed Harris, Oliver Jackson-Cohen, Dagmara Domińczyk, Jack Farthing oraz Alba Rohrwacher. „The Lost Daughter” zadebiutuje w wybranych kinach 17 grudnia, natomiast 31 grudnia pojawi się w bibliotece Netfliksa.

„The Lost Daughter” – o czym opowiada?

Film opowiada historię Ledy, która – gdy jej córki opuściły dom – próbuje poradzić sobie z samotnością. Decyduje się na wyjazd do nadmorskiego miasteczka we Włoszech, gdzie poznaje kobietę imieniem Nina. Zbliżają się do siebie, co u głównej bohaterki wywołuje falę traumatycznych wspomnień z okresu macierzyństwa, a także związanych z nietrafionymi wyborami z przeszłości, które odbiły się negatywnie na całej jej rodzinie. Zamiast odkrywać się na nowo, Ledy powraca do mrocznej przeszłości.

KOMENTARZE

Przeczytaj także