The Mars Volta i Kanye West wydadzą album?

/ 22 lipca, 2020

Kanye West ostatnio znowu aktywny jest na Twitterze. Raper w ostatnich dniach między innymi ogłosił premierę swojej nowej płyty „Donda” i start w wyborach prezydenckich 2020 roku. Teraz opublikował zaś klip, w którym pojawia się fragment utworu „The Widow” The Mars Volta i napisał:

The Mars Volta, musimy dokończyć ten album.

Nie jest wiadome kiedy i czy w ogóle The Mars Volta oraz Kanye West pracowali razem nad płytą. Ostatnio raper publikował wiele zaskakujących wiadomości. Twierdził na przykład, że jego żona, Kim Kardashian, chciała go ubezwłasnowolnić oraz że film „Uciekaj!” Jordana Peele’a jest o nim.

%%REKLAMA%%

Zespół The Mars Volta zawiesił działalność w 2012 roku, ale jego założyciele Omar RodríguezLopez i Cedric Bixler-Zavala, nadal ze sobą współpracują: założyli zespół Antemasque i reaktywowali At The Drive-In.


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

rf | fot. Martin Philbey

KOMENTARZE

Przeczytaj także