The Pretty Reckless na koncercie w Polsce w 2022 roku [DATA, BILETY]

/ 28 marca, 2022

Jesienią tego roku do Polski przyjedzie dowodzony przez Taylor Momsen zespół The Pretty Reckless.


The Pretty Reckless wystąpi w Warszawie. Zespół z charyzmatyczną Taylor Momsen na czele zagra 10 listopada 2022 w stołecznej Progresji.

Organizator poinformował, kiedy do sprzedaży trafią wejściówki na koncert:

  • Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się w środę, 30 marca 2022 o 10:00;
  • otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w czwartek, 31 marca 2022 o 10:00.

Rock’n’roll to religia. Wymaga siły i ogromnej wiary. The Pretty Reckless — Taylor Momsen, Ben Phillips, Jamie Perkins i Mark Damon – to prawdziwie rock and rollowy zespół, o czym świadczy ich czwarty album „Death By Rock And Roll”, wydany w 2021 roku. Bardzo dobrze przyjęta przez krytyków płyta wylądowała na pierwszym miejscu na wielu listach przebojów, w tym Billboard’s Top Albums, Rock, Hard Music i Digital Charts.

Niesamowita, 12-letnia podróż The Pretty Reckless po cichu przeniosła ich od koncertów w małych klubach do zdobywania list przebojów, płyt pokrytych platyną i największych scen – bezprecedensowe jak na rockowy band w tych czasach.Po wielu dramatycznych dla zespołu przejściach i wyciszeniu działalności, przyszedł czas na singiel „25”. „Rock’n’roll znaczy dla nas wszystko. Taylor poświęciła wszystko dla tego nagrania. Myślę, że to widać” – mówi Ben, gitarzysta zespołu.

KOMENTARZE

Przeczytaj także