The Pretty Reckless zapowiedziała publikację nowej płyty

/ 19 lutego, 2020

Grupa The Pretty Reckless ogłosiła właśnie pierwszą od 2017 roku trasę koncertową, która wystartuje w maju i obejmie kilkanaście koncertów w Stanach Zjednoczonych. Przy okazji zapowiedzi tournée, Taylor Momsen powiedziała kilka słów o nowej płycie:

Minęło dużo czasu od momentu, gdy byliśmy w trasie i jesteśmy podekscytowani, że znów zrobimy to tej wiosny. Nowy album jest niemalże gotowy, utwory są niesamowicie osobiste. Jesteśmy jednak gotowi, że podzielić się tym, co przeżyliśmy w ostatnich latach z ludźmi, którzy tak wiele dla nas znaczą – naszymi fanami.

– powiedziała wokalistka.

Dowiedzieliśmy się ponadto, że na nowej płycie The Pretty Reckless zatytułowanej „Death by Rock and Roll” przyjdzie nam usłyszeć kilku ciekawych gości, natomiast pierwszy singiel będzie miał swoją premierę wiosną. Wydawnictwo ujrzy światło dzienne w drugiej połowie tego roku.

%%REKLAMA%%

Nowojorski zespół The Pretty Reckless istnieje nieprzerwanie od 2009 roku. Jego liderką jest wokalistka i aktorka, Taylor Momsen. Grupa ma na koncie trzy długogrające wydawnictwa, z których ostatnim jest „Who You Selling For” z 2016 roku.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

ZAMÓW TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 21 lutego i będzie do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce za 19,99 zł. W naszym sklepie internetowym możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także