The Pretty Reckless zaprezentowała tytułowy utwór z nowej płyty [WIDEO]

/ 18 czerwca, 2020

O tym, że The Pretty Reckless planuje wydać nowy album, wiemy od kilku miesięcy. Plany formacji zostały jednak storpedowane przez pandemię koronawirusa, co doprowadziło do przełożenia trasy koncertowej i – najprawdopodobniej – opóźnienia premiery płyty pt. „Death By Rock And Roll”. Początkowo miała ukazać się w drugiej połowie tego roku, a obecnie niewykluczony jest początek 2021 roku.

Taylor Momsen (The Pretty Reckless) powróci do filmów?

Choć na album przyjedzie fanom nieco poczekać, zespół postanowił dać im jego przedsmak w postaci singla „Death By Rock And Roll”. Na potrzeby utworu powstał teledysk tekstowy:

Nowojorski zespół The Pretty Reckless istnieje nieprzerwanie od 2009 roku. Jego liderką jest wokalistka i aktorka, Taylor Momsen. Grupa ma na koncie trzy długogrające wydawnictwa, z których ostatnim jest „Who You Selling For” z 2016 roku.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Trwa przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

mg | fot. Ralph Arvesen

KOMENTARZE

Przeczytaj także