The Prodigy wrócił do studia. Będą nowe utwory!

/ 21 sierpnia, 2019

W marcu tego roku zmarł Keith Flint – charyzmatyczny frontman The Prodigy. Grupa odwołała z tego powodu wszystkie zaplanowane koncerty, jednak najwyraźniej zamierza powrócić do działalności. Liam Hewlett opublikował na oficjalnym Twitterze The Prodigy zdjęcie ze studia.

Na zdjęciu widzimy Liama majstrującego przy sprzęcie nagraniowym i podpis:

Z powrotem w studiu, robiąc hałas. Nadchodzą nowe kawałki The Prodigy. Buuuum.

Grupa The Prodigy funkcjonuje od 1989 roku. Choć tworzy szeroko rozumianą muzykę elektroniczną, w swojej twórczości sięga po różne gatunki – rave, dance, techno, industrial czy hardcore. Grupa ma na swoim koncie siedem albumów studyjnych i występy na wszystkich największych festiwalach na świecie – zarówno tych poświęconych muzyce elektronicznej, jak i rockowej. Płyta „No Tourists”, ostatnia w dorobku The Prodigy, pojawiła się na rynku w listopadzie 2018 roku. Grupa kilkukrotnie występowała w naszym kraju, między innymi na Przystanku Woodstock w 2011 czy Jarocin Festiwal w 2016 roku.

%%REKLAMA%%

Wokalista Keith Flint współtworzył The Prodigy od samego początku. Zyskał sporą popularność również za sprawą charakterystycznego image’u scenicznego. W chwil śmierci brytyjski artysta miał 49 lat.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także