The Prodigy zaprezentował teledysk promujący nową płytę [WIDEO]

/ 20 lipca, 2018

Album „No TouristsThe Prodigy ukaże się 2 listopada 2018 roku nakładem wytwórni BMG. Płytę promuje teledysk do utworu „Need Some1”, który możecie obejrzeć już teraz.

Album „No Tourists” został wyprodukowany przez Liama Howletta w jego londyńskim studiu. Liam zaznacza jednak, że jest to bardzo zespołowy album i dużą rolę przy jego powstawaniu mieli Maxim oraz Keef Flint. Na płycie znajdą się też goście. Ponadto Liam mówi:

Ten album jest równie agresywny co dwie poprzednie płyty, ale w inny sposób. Nowe utwory zostały stworzone, by grać je na żywo. To cecha wspólna ich wszystkich.

Howlett wyjaśnia także znaczenie tytułu płyty:

Dla nas „No Tourists” opowiada o eskapizmie i potrzebie wykolejenia się. Nie bądź turystą. Znacznie więcej niebezpieczeństwa i emocji czeka na ciebie jeśli zejdziesz z głównej ścieżki.

Poniżej możecie zapoznać się z okładką płyty, którą już można zamawiać w preorderze na stronie zespołu. Album dostępny jest w różnych formatach, w tym na płycie winylowej, CD oraz kasecie magnetofonowej.

prodigy, no tourists

The Prodigy to brytyjski zespół, jeden z najsłynniejszych przedstawicieli sceny rave. Grupę założył w 1990 roku Liam Howlett. Zespół znany jest z energicznych koncertów i kontrowersyjnych teledysków. Jedną z najsłynniejszych płyt The Prodigy pozostaje „The Fat Of The Land” z 1997 roku, na której znalazły się takie przeboje jak „Breathe” i „Firestarter”. Dyskografię grupy zamyka płyta "The Day Is My Enemy" z 2015 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także