The Rolling Stones mają gotową drugą nową płytę? Zespół poczuł przypływ weny

/ 12 września, 2023
fot. Mark Seliger


Czy niedługo po „Hackney Diamonds” usłyszymy kolejny nowy album zespołu The Rolling Stones?


20 października ukaże się najnowszy album The Rolling Stones zatytułowany „Hackney Diamonds”. Na nowym albumie znajdzie się dwanaście utworów. Większość została nagrana pod koniec zeszłego roku ze Steve’em Jordanem na perkusji.

Grupa pracując z Andrew Wattem w roli producenta poczuła nagły przypływ weny. Na konferencji prasowej, która odbyła się na początku września Ronnie Wood wyjawił, że pomiędzy grudniem a lutym The Rolling Stones nagrali materiał, który pomieściłby się na dwóch płytach. Mick Jagger potwierdził jego słowa:

Weszliśmy do studia w grudniu i bardzo szybko nagraliśmy 23 utwory. Dokończyliśmy je w styczniu, a zmiksowaliśmy w lutym.

Dwanaście z tych utworów znajdzie się na albumie „Hackney Diamonds”. Póki co nie wiadomo, jakie plany ma zespół odnośnie pozostałych numerów i czy możemy w niedalekiej przyszłości spodziewać się kolejnego albumu The Rolling Stones.

Poniżej możecie obejrzeć klip do utworu „Angry”, w którym wystąpiła Sydney Sweeney („Euforia”, „Biały Lotos”, „Opowieści podręcznej”).

KOMENTARZE

Przeczytaj także