The Rolling Stones nagrywają nowe utwory? [WIDEO]

/ 4 września, 2018

8 lipca 2018 roku koncertem na warszawskim stadionie PGE Narodowy zakończyła się trasa koncertowa The Rolling Stones. Członkowie zespołu jednak nie zamierzają przechodzić na emeryturę. Mick Jagger pracuje nad nowymi utworami.

Steven Tyler wykonał wielki przebój The Rolling Stones

Plotki na temat nowej płyty The Rolling Stones krążą już od paru lat. Zespół rzekomo był w trakcie sesji nagraniowych, gdy w przerwie prac w trzy dni zarejestrował bluesowe przeróbki, które następnie trafiły na wydany w 2016 roku album „Blue And Lonesome”. Możliwe, że grupa wreszcie powróciła do pracy nad własnymi utworami.

Mick Jagger opublikował na swoim Instagramie film, w którym gra na harmonijce w studiu. Podpisał go: „Gram na harmonijce do nowych kawałków”. Nie uściślił jednak, czy chodzi o nowe utwory The Rolling Stones czy solowe.

 

Harmonica playing on new tunes !

Post udostępniony przez Mick Jagger (@mickjagger)

Ostatni album The Rolling Stones z premierowym materiałem ukazał się w 2005 roku pod tytułem „A Bigger Bang”. Później grupa umieściła dwa nowe utwory na składance „Grrr!” z 2012 roku. W zeszłym roku Mick Jagger wydał dwa solowe utwory. W 2015 roku gitarzysta Keith Richards wydał natomiast solowy album „Crosseyed Heart”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także