The Rolling Stones pokazali koncertową wersję kultowego „Wild Horses” [WIDEO]

/ 16 stycznia, 2023

W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź albumu „GRRR Live!”, który jakiś czas temu zapowiedzieli muzycy z The Rolling Stones.


W lutym 2023 do sprzedaży „GRRR Live!” – album z największymi hitami koncertowymi w karierze The Rolling Stones, nagranymi podczas jubileuszowej trasy 50-lecia w Newark (New Jersey).

The Rolling Stones świętowali swoje złote urodziny w 2012 i 2013 roku, wyruszając w trasę „50 & Counting” z 30 koncertami w Ameryce Północnej i Europie. 15 grudnia 2012 roku zespół wystąpił w Prudential Centre w Newark w New Jersey.

Tej nocy na sali pojawiło się 27 tysięcy szczęściarzy – mały, praktycznie klubowy tłum, jak na standardy zespołu – do których dołączyły miliony widzów oglądających transmisję w całych Stanach Zjednoczonych. Mieli być świadkami nie tylko pokazu olśniewającej zadziorności i mistrzostwa największych przedstawicieli sztuki, ale także kilku gościnnych występów, o których mówi się do dziś.

Do zespołu na scenie dołączył niesamowity skład gości: The Black Keys, Gary Clark Jr, Lady Gaga, John Mayer, Bruce Springsteen i Mick Taylor.

W sieci pojawiło się właśnie pochodzące z tego albumu wykonanie kultowego „Wild Horses”:

„GRRR Live!” dostępne będzie w kilku formatach – nie tylko na CD, ale również DVD, Blu-ray i na winylach. Album ujrzy światło dzienne 10 lutego 2023 roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także