The Rolling Stones przypominają: zakaz obowiązuje na całej trasie

/ 24 maja, 2018

Zespół The Rolling Stones wyruszył w europejską trasę koncertową No Filter. Grupa ma za sobą dwa koncerty, w tym koncert w Londynie, który wywołał protest części fanów, gdy okazało się, że na stadion nie można wnosić toreb większych rozmiarem od kartki A5. Grupa przypomina na swojej stronie, że zakaz obowiązuje na całej trasie.

Life Of Agony odwołali koncert z powodu zagrożenia terrorystycznego

W opublikowanym na Facebooku poście możemy przeczytać:

Chcielibyśmy przypomnieć, że torby na koncertach The Rolling Stones są zakazane. Na całej trasie obowiązują surowe przepisy bezpieczeństwa i próba wniesienia torby oznacza konieczność sprawdzenia jej, a co za tym idzie, ryzyko opóźnienia. Serdecznie przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wykazanie zrozumienia.

Grupa po serii koncertów w Wielkiej Brytanii przeniesie się na kontynent europejski, gdzie da jeszcze pięć występów. Ostatni z nich będzie miał miejsce 8 lipca na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Wszystkie bilety zostały już wyprzedane.

Tegoroczna trasa jest kontynuacją europejskiej trasy z jesieni zeszłego roku, która objęła kilkanaście koncertów na zachodzie Europy, jednak bez uwzględnienia Wielkiej Brytanii.

The Rolling Stones od czasu powrotu w 2012 roku z okazji 50-lecia działalności regularnie koncertują na całym świecie. Grupa odbyła już dwie trasy koncertowe po Ameryce Północnej, dwie po Europie, a także odwiedziła Azję, Australię i Amerykę Południową. Jednym z przystanków południowoamerykańskiej trasy był darmowy koncert na Kubie, 25 marca 2016 roku, który obejrzało pół miliona osób. Koncert trafił na DVD zatytułowane „Havana Moon”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także