„The Times” docenił polski zespół, stawiając go obok Neila Younga i The Strokes

/ 23 kwietnia, 2020

„The Times” w najnowszym wydaniu opublikował listę najciekawszych nowych utworów. Wymienił między innymi nowe nagrania The Strokes i Neila Younga, a także polskiego zespołu Trupa Trupa.

Will Hodgkinson na łamach „The Times” napisał o utworze „Fitzcarraldo”:

Piękny, oniryczny hołd dla epickiego dzieła niemieckiego reżysera Wernera Herzoga z nowej płyty EP polskiego zespołu indie.

EP „I’ll Find” zespołu Trupa Trupa ukazał się w marcu i zawiera cztery utwory. Możecie go wysłuchać poniżej.

Zespół „Trupa Trupa” wydał w 2019 roku album „Of The Sun”, który spotkał się z dobrym przyjęciem w polskich i zagranicznych mediach. Płytę doceniły między innymi nowojorskie Rock & Roll Globe, NOT 97, Louder Than War, brytyjski dziennik Morning Star, a Stuart Berman z Pitchforka umieścił Remainder na liście 30 najlepszych piosenek 2019 roku.

%%REKLAMA%%

Grupa została doceniona między innymi na festiwalach Iceland Airwaves i Primavera. Ponadto Trupa Trupa została wybrana przez radio BBC w 2018 roku polskim reprezentantem z okazji Mundialu w specjalnej audycji, w której nadano utwory z każdego z 32 krajów biorących udział w Mistrzostwach Świata.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf | fot. Michał Szlaga

KOMENTARZE

Przeczytaj także