„The Walking Dead” zakończy się po 11. sezonie. Zobacz teaser finałowej serii! [WIDEO]

/ 11 września, 2020

Twórcy „The Walking Dead” jeszcze niedawno informowali, że mimo zakończenia wydawania komiksu, na podstawie którego powstał serial, będą kontynuowali serialową przygodę jeszcze przez kilka sezonów. Plany te jednak zostały zweryfikowane, ponieważ właśnie poinformowano, iż 11. sezon serialu będzie jednocześnie ostatnim.

Poniżej opublikowany w związku z tym wydarzeniem teaser:

W październiku na kanale AMC zadebiutuje jednak druga część 10. sezonu „The Walking Dead”, co oznacza, że finałowa odsłona serialu wyemitowana zostanie w 2021 i 2022 roku. Warto dodać, że twórcy postanowili powiększyć objętość dwóch ostatnich sezonów – trwający obecnie 10. otrzyma kolejne dziesięć epizodów, natomiast 11. złoży się aż z 24 odcinków.

%%REKLAMA%%

Zakończenie „The Walking Dead” nie oznacza jednak, że uniwersum odejdzie w zapomnienie. Już niedługo premiera składającego się z dwóch sezonów spin-offu „The Walking Dead: World Beyond”, natomiast w 2023 zadebiutuje kolejny serial. Tym razem w spin-offie pojawić się mają znane nam dobrze postaci: Daryl Dixon (Norman Reedus) oraz Carol Peletier (Melissa McBride).

mg

„Fargo”. Zobacz, co przyniesie czwarty sezon serialu [WIDEO]