Thirty Seconds To Mars w Krakowie. Zmiana akcji fanów

/ 20 sierpnia, 2018

29 sierpnia 2018 roku zespół Thirty Seconds To Mars ponownie odwiedzi Polskę, występując w krakowskiej Tauron Arenie. Będzie to pierwsza wizyta zespołu po oficjalnym ogłoszeniu odejścia ze składu Tomo Miličevica, który w czerwcu tego roku napisał:

Nie wiem w jaki sposób wytłumaczyć, jak dokładnie doszło do podjęcia przeze mnie takiej decyzji. Uwierzcie mi jednak, gdy piszę, że jest to najlepsza decyzja dla mnie, jak również i zespołu.

Chciałbym przede wszystkim podziękować Jaredowi oraz Shannonowi za to, że dali mi możliwość, dzięki której mogłem się stać małą częścią ich marzenia i za możliwość stania na jednej scenie razem przez te lata. Cenię te wszystkie wspólne momenty, zawsze będą one w moim sercu, aż do końca życia.

W związku z tym zmianie uległa akcja fanów, która ma zostać przeprowadzona na koncercie. Oto treść informacji, jaką otrzymała nasza redakcja od fanklubu:

Witam, na wstępie chciałybyśmy przeprosić za zamieszanie, ale akcje dotyczące koncertu zespołu Thirty Seconds To Mars  który wystąpi w Polsce 29.08 z przyczyn niezależnych od nas, ulegają zmianie. Poniżej znajdą państwo dokładne opisy akcji które pojawiły się na grupach Echelon Polska, Rakelon Polska oraz 30STM Akcje Koncertowe Kraków.

Pozdrawiamy i jeszcze raz przepraszamy za zamieszanie

WE STILL BELIEVE IN MARS

Każdy zespół/artysta ma te złe i dobre chwile w swojej karierze. Tylko w ciągu tego roku cieszyliśmy się z wydania nowego albumu po 5letniej przerwie a chwilę przyszło nam się zmierzyć się ze smutkiem jakim było odejście Tomo z zespołu. Każdy ma inną opinię na temat tych wydarzeń (szanujemy ją, ale ten post nie jest do tego aby się nią teraz dzielić) i można być wkurzonym na zespół bądź podchodzić do tego na chłodno albo nawet kolokwialnie mówiąc „olewać” i nadal cieszyć się trwającą trasą, ale łączy nas wszystkich jedno. Nadal tu jesteśmy. Nadal kiedy leci The Kill, które pierwszy raz usłyszałeś/usłyszałaś kilka lat temu, łapie Cię za serducho i sprawia, że wszystkie miłe wspomnienia przy których towarzyszyła Ci ta (bądź inna piosenka marsów) wracają. Nie ważne co zrobiłby teraz zespół, jego muzyka przywołuje właśnie te miłe wspomnienia kiedy to nam towarzyszyli w swoich lepszych i gorszych latach i właśnie za to chcielibyśmy wszyscy razem im za to podziękować. Chcemy abyście przynieśli zrobione przez was emblematy/loga związane z zespołem a mianowicie triady/glify/orbisy i co tylko wam przyjdzie do głowy. Mile też będą widziane kartki bądź napisy na waszych dziełach „echelon since…” i rok kiedy poznaliście zespół. Technika dowolna, puście wodze swojej fantazji  Jedyne co to nie polecamy flag, gdyż mars crew samo je rozdaje przed koncertami. W ten sposób jak już wspomniane było wcześniej, chcemy podziękować zespołowi za to co zrobił oraz pokazać, że echelon nadal jest z nim. Pokazalibyśmy to zespołowi podczas The Kill, gdyż jest to najstarsza z piosenek, które wykonują ze swojego repertuaru do tej pory bądź na Do or Die ze względu na wers „That’s how the story goes”. Na której piosence to zależy więc od zespołu, którą zagra najpierw

GREAT WIDE… LIGHT

Akcja zorganizowana w Łodzi podczas City of Angles okazała się strzałem w dziesiątke, tak że osoby z pierwszych rzędów z balonami mogły podziwiać siebie na instastory zespołu. Chcemy to powtórzyć podczas piosenki Great Wide Open (jeśli jednak zespół jej nie zagra to na City of Angles). Zabierzcie więc ze sobą na koncert wszelakiej maści małe latarki, glowsticki bądź użyjcie latarek w swoim telefonie. Dla lepszego efektu chcemy rozświetlić krakowską Tauron Arene kolorami okładek albumu „America” tzn: żółty, zielony, niebieski i różowy. Wystarczy kupić glowsticki w takich kolorach bądź przyłożyć kawałek bibułki do latarki, tak aby zadziałało na zasadzie witrarzyka.

Przed Thirty Seconds To Mars zaprezentuje się Natalia Nykiel, czyli uczestniczka drugiej edycji programu „The Voice Of Poland”, gdzie dotarła do finału. Ma ona na swoim koncie dwa albumy studyjne: „Lupus Electro” (2014) i „Discordia” (2017).

Przypomnijmy, że to właśnie wokalistka urodzona w Mrągowie miała okazję podczas kwietniowego występu Thirty Seconds to Mars w Łodzi zaśpiewać wspólnie z Jaredem Leto utwór „Dangerous Night”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także