Thirty Seconds to Mars w Polsce. Poznaliśmy support

/ 24 lipca, 2018

Grupa Thirty Seconds to Mars, w ramach koncertowej promocji swojej najnowszej studyjnej płyty „America”, która ukazała się na rynku w kwietniu tego roku, zagrała 18 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie, a 9 sierpnia ponownie przyjadą do naszego kraju. Muzycy wystąpią w Tauron Arenie w Krakowie.

Thirty Seconds to Mars z przejmującym przekazem w nowym teledysku

Organizator koncertu, czyli Live Nation Polska, potwierdził że przed braćmi Leto zaprezentuje się Natalia Nykiel, czyli uczestniczka drugiej edycji programu „The Voice Of Poland”, gdzie dotarła do finału. Ma ona na swoim koncie dwa albumy studyjne: „Lupus Electro” (2014) i „Discordia” (2017).

Przypomnijmy, że to właśnie wokalistka urodzona w Mrągowie miała okazję podczas kwietniowego występu Thirty Seconds to Mars w Łodzi zaśpiewać wspólnie z Jaredem Leto utwór „Dangerous Night”:

Zmiana w składzie…

Podczas trwającej obecnie trasy koncertowej na scenie pojawiali się tylko bracia Jared i Shannon Leto. To od razu spowodowało, że fani grupy Thirty Seconds to Mars zaczęli spekulować odnośnie (niepewnej) przyszłości gitarzysty w składzie.

W połowie czerwca Tomo Miličević, na swoim Twitterze, oficjalnie potwierdził, że nie jest już członkiem amerykańskiej formacji. Muzyk udostępnił oświadczenie, choć nie wyjaśnił w nim dokładnie, jaka jest przyczyna jego odejścia:

Nie wiem w jaki sposób wytłumaczyć, jak dokładnie doszło do podjęcia przeze mnie takiej decyzji. Uwierzcie mi jednak, gdy piszę, że jest to najlepsza decyzja dla mnie, jak również i zespołu.

Muzyk napisał także:

Chciałbym przede wszystkim podziękować Jaredowi oraz Shannonowi za to, że dali mi możliwość, dzięki której mogłem się stać małą częścią ich marzenia i za możliwość stania na jednej scenie razem przez te lata. Cenię te wszystkie wspólne momenty, zawsze będą one w moim sercu, aż do końca życia. 

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także