Thom Yorke (Radiohead) opublikował kolejny utwór nagrany do serialu „Peaky Blinders” [AUDIO]

/ 4 kwietnia, 2022

Kolejna kompozycja nagrana na potrzeby ścieżki dźwiękowej serialu „Peaky Blinders” trafiła do sieci.


Brytyjczycy właśnie skończyli oglądać finałowe odcinki serialu „Peaky Blinders”, który emitowany był na BBC. Na Netfliksa produkcja trafi 10 czerwca. Żeby przetrwać trudny czas oczekiwania, można zdecydować się na przesłuchanie muzyki nagranej z myślą o popularnej produkcji. Odpowiadają za nią między innymi Thom Yorke i Jonny Greenwood z Radiohead.

Ten pierwszy opublikował kolejny już utwór ze ścieżki dźwiękowej „Peaky Blinders”. Mowa o kompozycji „That’s How Horses Are”:

Serial „Peaky Blinders” to jeden z największych przebojów ostatnich lat. Pierwszy sezon miał premierę w 2013 roku i od tamtej pory przygotowano oraz zaprezentowano pięć pełnych sezonów. Produkcja chwalona jest za znakomity scenariusz i bardzo dobre odwzorowanie lat 20. ubiegłego wieku, w których osadzona została akcja serialu. Główną rolę w produkcji BBC gra Cillian Murphy.

Co ciekawe, historia rodziny Shelbych domknięta ma zostać nie w ostatnim odcinku 6. sezonu, ale w specjalnie przygotowywanym filmie kinowym. Dodatkowo niewykluczone jest, że będą powstawały różnego rodzaju spin-offy popularnej serii.

KOMENTARZE

Przeczytaj także