Titus (Acid Drinkers) na roaście Krzysztofa Włodarczyka (WIDEO)

/ 16 marca, 2017

Dziś, 16 marca 2017 roku o godzinie 22.30 stacja TVN wyemituje roast boksera Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka. Wśród roastujących znaleźli się między innymi Maciej Orłoś, Kacper Ruciński, a także Titus z Acid Drinkers.

Me And That Man zagrali nowy utwór u Kuby Wojewódzkiego

Titus miał okazję wykazać się swoim ciętym dowcipem, roastując Krzysztofa Włodarczyka, a także innych zaproszonych gości. Artysta po zakończonym programie powiedział:

Było intymnie i hardcore’owo.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun programu:

Roast Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka zostanie wyemitowany w stacji TVN w czwartek, 16 marca 2017 roku o godzinie 22.30.

Acid Drinkers z nowym składem

Acid Drinkers obecnie promuje album „PEEP Show”, który ukazał się we wrześniu 2016 roku. W rozmowie z „Teraz Rockiem” Titus tak mówił o płycie:

To nasza najbrutalniejsza płyta od lat. Ale powiem ci, że jeszcze pod koniec roku kombinowaliśmy z Popcornem, w jakim kierunku ewentualnie pójść. To nie było takie oczywiste, że będzie to taki ciężki album. Przewijały się przeróżne pomysły, łącznie z muzyką filmową. Ostatecznie, gdy Popcorn podesłał mi dwa, trzy riffy, powiedziałem: „Tak, to jest genialne, siedzimy przy tym”.

W grudniu zeszłego roku zespół Acid Drinkers dość nieoczekiwanie rozstał się z gitarzystą Wojciechem „Jankielem” Moryto, który grał z nim od 2009 roku i nagrał płyty „Fishdick Zwei – The Dick Is Rising Again” (2010), „La part du diable” (2012), „25 Cents for a Riff” (2014) i „PEEP Show” (2016).

Tak grupa ogłosiła tę wiadomość:

Acid Maniax, dziś będzie na poważnie. Nie jest to dla nas łatwa chwila. Po 7 latach wspólnego grania musimy na jakiś czas rozstać się z Jankielem. Nie chcemy w tym momencie mówić o przyczynach rozstania, prosimy Was bardzo o uszanowanie tej decyzji i prywatności Jankiela. Od stycznia w Acid Drinkers na drugiej gitarze wspierać nas będzie przyjaciel zespołu, którego przedstawimy Wam wkrótce. Acid Drinkers nie zwalnia tempa. Wzmocnieni od początku roku jedziemy dalej!

Na początku tego roku do wiadomości podano, że miejsce Jankiela zajął Robert „Bobby” Zembrzycki, wcześniej grający w zespole Saratan, a od dwóch lat także w Corruption.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także