T.Love. Kolejny przebój zespołu doczekał się niezwykłej interpretacji [WIDEO]

/ 17 października, 2017

T.Cover to akcja z okazji 35-lecia zespołu T.Love, w której różni artyści wykonują utwory zespołu we własnych interpretacjach. Akcja ma na celu pokazać, że słynna formacja odcisnęła piętno na muzyce w Polsce. Do tej pory swoje wersje przebojów prezentowali chociażby Dawid Podsiadło, Kamil Bednarek, Katarzyna Nosowska, Łąki Łan czy Fisz Emade Tworzywo.

Robert Plant: Czy jest szansa na reaktywację Led Zeppelin?

Teraz do tego grona dołączył zespół Mexyk, który zinterpretował utwór „Wychowanie”:

15 grudnia formacja T.Love świętować będzie w Stodole swoje 35-lecie. Ekipa dowodzona przez Muńka Staszczyka zdradziła, jakich artystów zaprosiła do udziału w tym wyjątkowym rock'n'ollowym wydarzeniu. W roli gości specjalnych na scenie pojawią się: Anita LipnickaBednarek oraz Dawid Podsiadło. Urodzinowy koncert T.Love poprzedzą także występy supportów – formacji Der Father oraz Poli Rise.

Wyjątkowości wydarzeniu z całą pewnością doda fakt, że wraz z początkiem 2018 roku formacja T.Love zapowiedziała przerwę w koncertowaniu. Pierwszy z urodzinowych koncertów w Stodole, zaplanowany na 25 listopada został całkowicie wyprzedany.

Dłuższa przerwa

Już w listopadzie 2016 roku na łamach „Teraz Rocka” muzycy z zespołu T.Love, mówiąc o nowej płycie, sugerowali, iż może być ostatnią w ich dorobku. Wtedy również okazało się, że Muniek jest zmęczony i potrzebuje odpoczynku:

Maciej, zapowiedziałeś, że to może być ostatnia płyta T. Love…

MAJCHER: Tak może być, Muniek jest zmęczony. Myśli o tym od dawna, ale nie chce rozwiązać zespołu z dnia na dzień. To jest proces. Tym albumem jakby podsumowujemy wszystko.

MUNIEK: Może tak być, ale nie musi.

Tak natomiast tę decyzję Muniek Staszczyk tłumaczył w maju tego roku:

Do końca roku zagramy jeszcze kilka fajnych koncertów. […] A od stycznia robimy przerwę. Po prostu muszę zresetować głowę… Są takie chwile w życiu, kiedy trzeba po prostu troszkę zastopować. Rock and roll nie jest dla mnie wszystkim. Oczywiście T.Love to moje najstarsze dziecko, ale ja nie jestem scenicznym ćpunem. Nie jestem uzależniony od sławy i popularności.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także