Tomasz Kot w nowym Jamesie Bondzie? Agencja aktora odpowiada

/ 25 sierpnia, 2018

Wiadomość o rzekomym udziale Tomasza Kota w nowej części przygód Jamesa Bonda wypłynęła przy okazji konfliktu na linii reżyser, a odtwórca głównej roli. Reżyser Danny Boyle miał zrezygnować ze swojej roli, po tym jak nie mógł dojść do porozumienia z Danielem Craigem odnośnie obsadzenia głównego czarnego charakteru.

Tomasz Kot w jednej z głównych ról w nowym Bondzie?

Czy rzeczywiście Tomasz Kot brany był pod uwagę w jednej z głównych ról nowego Bonda? W tej sprawie wypowiedziała się agencja aktora. W oficjalnym wpisie możemy przeczytać:

OŚWIADCZENIE

Odnosząc się do doniesień medialnych dotyczących napięć na linii Danny Boyle – Daniel Craig, które miałyby być konsekwencją różnych wizji artystycznych obu Panów, i które miałyby dotyczyć ewentualnego udziału Pana Tomasza Kota w najnowszym „Jamesie Bondzie”, pragniemy stwierdzić, że nie dysponujemy żadną wiedzą na ten temat i nie wiemy co obu Panów poróżniło. Natomiast prawdą jest, że Tomasz Kot został poproszony przez reżysera o przygotowanie kilku scen, w których interpretował ostatnie role czarnych charakterów, co zrobił z wielką przyjemnością. Kwestie obsadowe leżą wyłącznie po stronie producentów oraz reżysera. Nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego stanowiska wyżej wymienionych podmiotów, wobec czego nie możemy odnosić się do informacji uzyskanych wyłącznie za pośrednictwem przekazów medialnych.

Lucyna Kobierzycka,

Kot, Tomasz Kot…

Wiadomo już, że z powodu wynikłego konfliktu „James Bond 25” nie ukaże się w 2019 roku. Wstępnie premierę filmu przesunięto na końcówkę 2020 roku, jednak czy rzeczywiście trafi on wtedy na ekrany? To zależy jak szybko uda się znaleźć scenariusz i obsadę, która będzie satysfakcjonować wszystkie zaangażowane strony. Jeszcze nie wiadomo, kto miałby się podjąć reżyserii filmu.

rf | fot. Mati0611987

KOMENTARZE

Przeczytaj także