Tommy Lee (Mötley Crüe) oskarża rapera o plagiat

/ 29 listopada, 2018

Tommy Lee zagroził, że poda rapera Travisa Scotta do sądu. Chodzi o wykorzystanie pomysłu na jazdę roller coasterem podczas koncertu. Takie coś wykonywał Tommy Lee podczas swojej solówki perkusyjnej na trasie z Mötley Crüe w latach 2011-2015.

Podobną rzecz wykonuje Travis Scott podczas swoich koncertów. Tommy Lee opublikował film pokazujący, jak raper wykonuje na swoim roller coasterze pętlę i skomentował go ostro:

Właśnie się dowiedziałem, że ten idiota Travis Scott albo ktoś z jego ekipy zerżnął pomysł pętli. WTF!! Bądź oryginalny, ziom.

Następnie opublikował jeszcze jeden film z koncertu Scotta:

Nie jedna zrzynka, a dwie. Super. Rozumiem, że kopiowanie jest formą pochlebstwa, ale to jawne zrzynanie moich trików. Co o tym myślicie?

Tommy Lee zagroził, że poda rapera do sądu.

W czasach Mötley Crüe Tommy Lee znany był z tego, że wymyślał różne triki podczas koncertów. Mówił:

Przy każdej trasie ludzie się zastanawiali: „Co nowego zrobi Tommy Lee? Jaką szaloną rzecz teraz wymyśli?”. Zwyciężył we mnie wielbiciel parków rozrywki. Za każdym razem, gdy jeżdżę na roller coasterze zastanawiam się, jak odczepić te wagoniki a w ich miejscu zamontować moje bębny. Od tego się zaczęło. Pewnego dnia naszkicowałem projekt na serwetce.

Zespół Mötley Crüe zawiesił działalność w 2015 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także