Tommy Vext (Bad Wolves) w szpitalu. Koncerty w Polsce zagrożone?

/ 4 października, 2018

Ledwie wystartowała europejska trasa Bad Wolves i Three Days Grace, a wokalista pierwszej z tych grup wylądował w szpitalu. Jeszcze nie wiadomo, jak długo Tommy Vext spędzi pod opieką lekarzy i kiedy będzie mógł wrócić na scenę.

Zobacz teledysk Bad Wolves w hołdzie Dolores O'Riordan

Tommy Vext opublikował na Instagramie zdjęcie ze szpitala, pod którym napisał:

Drodzy przyjaciele. Dziękuję za wiadomości i troskę. Niestety, od dwóch dni leżę w szpitalu Queens Medical Center w Nottingham. Po wielu badaniach lekarze zdiagnozowali u mnie ostre wirusowe zapalenie oskrzeli, które ma objawy bardzo podobne do zapalenia płuc z niebezpiecznie wysoką temperaturą i arytmią serca. Czekam na opinię, czy będę mógł powrócić dziś na trasę. Czekajcie na informacje i dziękuję za życzenia i pozytywne wibracje.

Zespół Bad Wolves ma w planach dwa koncerty w Polsce razem z Three Days Grace. Zespoły mają wystąpić 23 października we Wrocławiu i 24 października w Warszawie. Grupa Bad Wolves promuje wydany w tym roku debiutancki album „Disobey”. Na płycie znalazł się między innymi utwór „Zombie The Cranberries, do którego pierwotnie miała zaśpiewać Dolores O’Riordan. Wokalistka niestety zmarła niespodziewanie na początku tego roku, tuż przed planowaną sesją.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także