Tony Costanza (eks Machine Head) nie żyje

/ 5 sierpnia, 2020

Tony Costanza był pierwszym perkusistą Machine Head, który grał z zespołem w 1992 roku. Został zastąpiony przez Chrisa Kontosa.

Lider Machine Head, Robb Flynn, napisał na Instagramie:

Właśnie dowiedziałem się, że pierwszy perkusista Machine Head, Tony Costanza, zmarł. Bardzo smutna wiadomość. Tony miał wkład w połowę piosenek z „Burn My Eyes” i przez te wszystkie lata byliśmy przyjaciółmi.

W późniejszych latach Costanza przez krótki czas związany był także z zespołem Crowbar a także Crisis. Nie znamy przyczyn śmierci perkusisty, ale jego kolega z Crisis twierdzi, że Tony zmarł we śnie. Miał 52 lata.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także