Tony Iommi odnosi się do relacji z Ozzym Osbourne’em

/ 25 września, 2022


Jak w ostatnich latach zmieniła się relacja między Ozzym Osbourne’em i Tonym Iommim?


Ozzy Osbourne przyznał niedawno, że nie wspomina najlepiej nagrań albumu „13” Black Sabbath i trasy koncertowej. Uważa, że relacje między nim a gitarzystą nie były najlepsze. Przyznaje jednak, że to się zmieniło.

Ozzy mówi:

Był okres, gdy byliśmy zaciekłymi wrogami. Ale od kiedy miałem operację, bardzo mnie wspierał. Ciągle do siebie piszemy. Właśnie co zagraliśmy na Commonwealth Games. Fajnie, że się przyjaźnimy, bo kiedyś się na mnie wyżywał.

Podobne wrażenia ma Tony Iommi. W wywiadzie na potrzeby dokumentu opowiadającego o nagrywaniu albumu „Patient Number 9Iommi przyznał:

Myślę, że teraz się między nami inaczej układa. Przez ostatnie kilka lat jesteśmy bliżej niż wcześniej przez długi czas. Bo teraz jesteśmy wolniejsi. Nie musimy grać w Sabbath. Jesteśmy w kontakcie praktycznie co tydzień. Jest inaczej niż było i dobrze.

Ozzy wydał właśnie najnowszy album studyjny zatytułowany „Patient Number 9”. Więcej o najnowszej płycie Ozzy’ego przeczytacie na łamach wrześniowego „Teraz Rocka”, który trafił do sprzedaży w ubiegłym tygodniu. Pismo znajdziesz zarówno w naszym sklepie internetowym, jak i w kioskach w całej Polsce.

WRZEŚNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

KOMENTARZE

Przeczytaj także