Tool najwyraźniej skończył nagrywać płytę. Mastering w styczniu

/ 14 grudnia, 2018

Wygląda na to, że Tool wreszcie uporał się z nagraniami nowego albumu. Na oficjalnej stronie zespołu webmaster poinformował, że Danny Carey puszczał mu w samochodzie nowe utwory grupy i jest na nich śpiew Maynarda Jamesa Keenana.

A Perfect Circle w Polsce. Za co możesz zostać wyrzucony z koncertu?

Grupa ponoć pracuje nad ostatnimi detalami, a w styczniu 2019 ma wysłać materiał do masteringu. Wcześniej materiał musi jednak zatwierdzić Maynard James Keenan, który aktualnie jest na trasie z A Perfect Circle, więc stanie się to dopiero po jej zakończeniu.

Według osoby blisko związanej z zespołem najbardziej prawdopodobną datą premiery płyty Toola jest kwiecień 2019, chociaż data ta nie została jeszcze potwierdzona oficjalnie przez zespół.

Potwierdzona jest natomiast data najbliższego koncertu Tool w Polsce. Grupa będzie gwiazdą kolejnej edycji Impact Festival, która odbędzie się 11 czerwca 2019 w Tauron Arenie w Krakowie.

W tym roku odbyła się szósta edycja Impact Festivalu. Na scenie pojawili się: Galactic Empire i Bullet for My Valentine, a gwiazdą wieczoru był Ozzy Osbourne.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także