Tool podał datę premiery nowego albumu!

/ 8 maja, 2019

Niektórzy jeszcze w to nie wierzą, ale wszystko wskazuje na to, że niedługo światło dzienne ujrzy nowy album grupy Tool. Choć muzycy nie mówią na ten temat zbyt wiele i, jak to mają w zwyczaju, wodzą fanów za nos, w końcu mamy jakiś konkret – datę premiery nowej płyty.

Steven Wilson obawia się, że Tool nie zaskoczy nową płytą

Podczas wczorajszego koncertu w Birmingham w Alabamie Tool zaprezentował na telebimie tak ważną dla wszystkich miłośników ich twórczości datę. Nowy album amerykańskiej formacji pojawi się 30 sierpnia tego roku!

Maynard James Keenan ze sceny zachęcał zgromadzonych, żeby dzielili się informacją o dacie premiery płyty poprzez media społecznościowe:

 

Podczas pierwszego tegorocznego koncertu Tool zaprezentował dwie nowe kompozycje: „Descending” oraz „Invincible”. Obie zabrzmiały również podczas koncertu w Birmingham. Poniżej nagrania pochodzące z pierwszego występu:

%%REKLAMA%%

Przypomnijmy, że 11 czerwca 2019 roku Tool wystąpi jako gwiazda tegorocznego Impact Festival w krakowskiej Tauron Arenie. Ponadto wystąpią z nim także zespoły Alice In Chains i Black Rebel Motorcycle Club.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także