Tool publikuje zdjęcie ze studia. Album ukończony?

/ 8 marca, 2019

Z opublikowanego zdjęcia wynika, że w ostatnim czasie członkowie zespołu Tool przebywali w Gateway Mastering Studios w Portland, gdzie pracowali – wraz z Bobem Ludwigiem – nad nowym albumem. To ten sam inżynier dźwięku, który przygotowywał wraz z zespołem opublikowany w 2006 roku album „10,000 Days”.

Maynard James Keenan podał przybliżoną datę wydania nowej płyty Tool

Jak to zwykle w wypadku Tool bywa, nie podano żadnych szczegółów, ale wydaje się, że poniższe zdjęcie wyraża więcej, niż tysiąc słów…

Warto wspomnieć, że w studiu nagraniowym nie znaleźli się wszyscy członkowie Tool. Na zdjęciu, poza wspomnianym Ludwigiem, widzimy gitarzystę Adama Jonesa, basistę Justina Chancellora, perkusistę Danny’ego Careya, a także inżyniera i producenta Joe Barresiego. Na miejscu nie pojawił się wokalista Maynard James Keenan.

%%REKLAMA%%

Zdaniem naszego dziennikarza i wielkiego fana Tool Bartka Koziczyńskiego – płyta powinna niedługo ujrzeć światło dzienne:

Przypomnijmy, że 11 czerwca 2019 roku Tool wystąpi jako gwiazda tegorocznego Impact Festival w krakowskiej Tauron Arenie. Ponadto wystąpią z nim także zespoły Alice In Chains i Black Rebel Motorcycle Club.

 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także