Tool zagra w Polsce materiał z nowej płyty?

/ 2 maja, 2019

Tool wystąpi w Polsce w krakowskiej Tauron Arenie 11 czerwca 2019 roku. Czy zespół podczas koncertu wykona materiał z nowego albumu, którego prawdopodobnie jeszcze nie będzie na rynku? Jakiś czas temu Maynard James Keenan powiedział, że nowa płyta Toola ukaże się prawdopodobnie między połową maja a połową lipca. Jak dotąd jednak nie poznaliśmy jeszcze szczegółów tego wydawnictwa, więc bardziej prawdopodobna jest druga połowa czerwca lub lipiec. Czy w takim razie w Krakowie usłyszymy przedpremierowo nowy materiał Toola?

Tool zaskoczył fanów na Facebooku

Jest taka możliwość. Keenan opublikował na Twitterze wiadomość następującej treści:

Może zagramy nowy materiał na nadchodzącej trasie. Nie wiem.

Tool niedawno udostępnił w internecie zdjęcie, z którego wynika, że w ostatnim czasie członkowie zespołu przebywali w Gateway Mastering Studios w Portland, gdzie pracowali – wraz z Bobem Ludwigiem – nad nowym albumem. Płyta jest ponoć na etapie masteringu, a Kirk Hammett niedawno zdradził, że zespół pracuje już nad okładką.

%%REKLAMA%%

Przypomnijmy, że 11 czerwca 2019 roku Tool wystąpi jako gwiazda tegorocznego Impact Festival w krakowskiej Tauron Arenie. Ponadto wystąpią z nim także zespoły Alice In Chains i Black Rebel Motorcycle Club.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także