Tori Amos zapowiedziała nowy album. Będzie promowała go w Polsce w 2022 roku

/ 20 września, 2021

Tori Amos ogłosiła premierę nowej płyty, a także zapowiedziała trasę koncertową.


Głos, który niczym syreni śpiew, roznosi się na falach od Kornwalii po Florydę. Usłysz go na nowym albumie. Premiera albumu zatytułowanego „Ocean to Ocean” już 29 października 2021 roku nakładem Decca Records. Materiał na wydawnictwo napisany wiosną i latem tego roku, to uniwersalna historia o spadaniu na dno po to, by móc ponownie wypłynąć na powierzchnię.

Tori Amos o nowej płycie:

Ten album jest o problemach i stratach oraz radzeniu sobie z nimi. Na szczęście, kiedy żyjesz wystarczająco długo, wiesz kiedy nie jesteś matką jaką chciałabyś być, żoną, jaką chciałabyś być czy artystką, jaką chciałabyś być. Zdałam sobie sprawę, że muszę pisać z perspektywy miejsca, w którym się znajduję. Byłam w swoim prywatnym piekle, więc powiedziałam sobie: to stamtąd piszesz – robiłaś to wcześniej…

Okładka „Ocean to Ocean”:

Tori będzie koncertować w Wielkiej Brytanii w 2022 roku. Trasa rozpocznie się 11 marca – dwa wieczory w prestiżowym London Palladium, następnie 14 marca w Glasgow’s O2 Academy i 15 w Manchesterze w O2 Apollo. Artystka odwiedzi Polskę 17 lutego, by zagrać koncert w Katowickim Spodku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także