Transgresja z teledyskiem zapowiadającym nowy album [WIDEO]

/ 9 października, 2020

Poznaliśmy klip zapowiadający nowy album zespołu Transgresja.


Transgresja udostępniła teledysk do utworu „Pragnę więcej” wyreżyserowany przez Aleksandra Kopruchę ze studia „Przedmarańcza”. Singiel zapowiada nowy album zespołu, którego premiera przewidziana jest na początek 2021 roku.

Wokalista Paweł „Gwadky” Gładysz tak mówi o utworze:

Utwór jest nieco drapieżny, nieco hedonistyczny, ale bardzo osobisty lirycznie. Teledysk idealnie odzwierciedla klimat i przesłanie utworu. Olek z „Przedmarańczy” zrobił niesamowitą robotę, jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie chcę za dużo ujawniać, ale jeśli miałbym w dwóch słowach opisać ten obrazek, powiedziałbym „Mroczny Kingsajz”.

Klip możecie obejrzeć poniżej.

Tak o nowym albumie Transgresji, którego tytułu jeszcze nie znamy, mówi Marcin „Bulion” Bula, perkusista:

Do współpracy zaprosiliśmy Tomasza ZED’a Zalewskiego, który jest niezwykle uznaną osobą na polskim rynku muzycznym (producent płyt min. Comy, Kata, Frontside, Rootwater, Horrorscope). Podczas prac nad albumem odkryliśmy zupełnie nowe obszary muzyczne, co bardzo wpłynęło na jego różnorodność, efekty współpracy z ZED’em przechodzą nasze najśmielsze oczekiwania.

Jeszcze dzisiaj, 9 października, Transgresja wystąpi w warszawskim klubie Progresja razem z Zenkiem Kupatasą i zespołem Łydka Grubasa.

Rozpiska czasowa:

  • 19:00 otwarcie bramek
  • 20:00 Zenek Kupatasa
  • 21:00 Transgresja
  • 22:10 Łydka Grubasa

fot. Grzegorz Kubica

KOMENTARZE

Przeczytaj także