Travis Barker (Blink-182) w zaskakującej przeróbce „Enter Sandman” Metalliki [WIDEO]

/ 7 grudnia, 2020


Posłuchaj nietypowej przeróbki „Enter Sandman” Metalliki w wykonaniu perkusisty Blink-182.


Znany z Blink-182 Travis Barker połączył siły z Elise Trouw, Careyem Watkinsem i aktorem Paulem Raci, żeby nagrać przeróbkę „Enter Sandman” Metalliki na potrzeby filmu „Sound Of Metal”.

Sound Of Metal” opowiada o Rubenie, perkusiście metalowego zespołu. Pewnego dnia chłopak z przerażeniem odkrywa, że traci słuch. Film „Sound Of Metal” w reżyserii Dariusa Mardera jest dramatem psychologicznym, opowiadającym o zmaganiach młodego chłopaka z przeciwnościami losu. W rolę Rubena wcielił się Riz Ahmed, znany z ról w takich filmach jak „Łotr 1” oraz „Wolny strzelec”, a w filmie występuje także Olivia Cooke, Mathieu Amalric i Paul Raci.

Poniżej możecie obejrzeć wspomnianą wersję „Enter Sandman”.

Sound Of Metal” jest fabularnym debiutem Dariusa Mardera jako reżysera. Film miał swoją festiwalową premierę już w 2019 roku na Toronto International Film Festival, gdzie zebrał pozytywne recenzje. Kinowa wersja filmu miała mieć swoją premierę latem tego roku, ale została przesunięta ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem. Od 4 grudnia dostępna jest na platformie Amazon Prime.

KOMENTARZE

Przeczytaj także