Trent Reznor skrytykował Taylor Swift

/ 21 czerwca, 2018

Trent Reznor przyznał, że nie podoba mu się, gdy młode gwiazdy, które są popularne wśród młodych ludzi, za mało wypowiadają się na tematy aktualne. Lider Nine Inch Nails twierdzi, że to ich powinność. Za przykład podał Taylor Swift.

Bad Religion wyśmiewają prawicowe ruchy w nowej piosence

Popularna piosenkarka unika komentowania spraw politycznych, w wywiadzie dla „New York Timesa” Trent Reznor przyznał, że mu się to nie podoba:

W połowie lat 90. udzielałem komuś wywiadu i ten ktoś powiedział mi coś, co zostało ze mną do dzisiaj: mam wpływ na inne osoby i moim zadaniem jest nazywanie rzeczy po imieniu, gdyż na świecie są osoby, które uważają podobnie, jak ja, ale ktoś musi to za nich wyartykułować.

Łatwiej jednak siedzieć cicho i wszystko przemilczeć. Taylor Swift i jej podobne gwiazdy, które są na topie, wolą się nie wypowiadać, bo boją się o swoją markę, swoją grupę docelową, swój sukces i tak dalej.

Zespół Nine Inch Nails już w najbliższy piątek, 22 czerwca, wyda nową płytę EP zatytułowaną „Bad Witch”. Będzie to finalna część trylogii, na którą składały się także epki „Not The Actual Events” i „Add Violence”.

Na płycie „Bad Witch” znajdzie się sześć utworów. Oto tracklista:

  1. Shit Mirror
  2. Ahead of Ourselves
  3. Play the Goddamned Part
  4. God Break Down the Door
  5. I’m Not From This World
  6. Over and out

W sieci pojawił się właśnie jeden z utworów, a konkretnie „God Break Down the Door”.

rf | fot. Rob Sheridan

KOMENTARZE

Przeczytaj także