Trevor Strnad, wokalista The Black Dahlia Murder, nie żyje. Miał 41 lat

/ 12 maja, 2022

W wieku zaledwie 41 lat zmarł wokalista zespołu The Black Dahlia Murder, Trevor Strnad.


Trevor Strnad, frontman melodic deathmetalowej grupy The Black Dahlia Murder, zmarł w wieku 41 lat.

Informację o śmierci muzyka potwierdził zespół, który podzielił się nią w oświadczeniu na Instagramie.

Z głębokim smutkiem informujemy o odejściu Trevora Scotta Strnada. Ukochany syn, brat i pasterz dobrych czasów, był kochany przez wszystkich, którzy go spotkali.

Chodząca encyklopedia wszystkiego, co związane z muzyką. Był przytulaczem, pisarzem i naprawdę jednym z największych artystów na świecie. Jego teksty dostarczały światu opowieści, magii i horrorów. To jego życie miało być przedstawieniem dla Ciebie.

Chociaż nie znamy jeszcze oficjalnej przyczyny śmierci, zespół podał na końcu swojego wpisu numer telefonu do Krajowej Linii Samobójczej (National Suicide Prevention Lifeline).

Strnad był członkiem-założycielem zespołu The Black Dahlia Murder – którego nazwa pochodzi od niewyjaśnionego morderstwa Elizabeth Short z 1947 roku, często nazywanej Czarną Dalią – i należał do oryginalnego składu zespołu z Michigan, który w 2001 roku wydał swoje demo „What A Horrible Night To Have A Curse”.

Brał udział w nagraniach wszystkich płyt zespołu w ciągu ostatnich dwóch dekad: „Unhallowed” (2003), „Miasma” (2005), „Nocturnal” (2007), „Deflorate” (2009), „Ritual” (2011), „Everblack” (2013), „Abysmal” (2015), „Nightbringers” (2017). Ostatnim wydawnictwem The Black Dahlia Murder jest długogrający album „Verminous” z 2020 roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także