TSA zadebiutowało z nowym wokalistą. Jak spisał się Damian Michalski? [WIDEO]

/ 14 maja, 2018

W marcu z zespołem TSA rozstał się wokalista Marek Piekarczyk. Grupa właśnie wznowiła koncertową działalność z nowym frontmanem za mikrofonem. Jak Damian Michalski poradził sobie podczas pierwszego występu w Sokołowie Podlaskim?

Dave Grohl zaprosił swoje córki na scenę [WIDEO]

Poniżej możecie zapoznać się z fragmentem wspomnianego sobotniego koncertu (konkretnie utworem „Marsz wilków”), który zespół udostępnił w mediach społecznościowych:

Damian Michalski z kolei na Facebooku napisał:

Bardzo chciałbym podziękować chłopakom za kredyt zaufania pierwszy koncert tremy nie było wręcz odwrotnie… myślę że nie zostawiliśmy jeńców!!!! Mało tego zaczynamy się rozkręcać… oby tylko legenda nadążyła za teraźniejszością. Pozdrawiam wszystkich fanów TSA to był naprawdę ciężki i bardzo emocjonujący wieczór. Mamy nadzieję, że chociaż część z was tam będących wróciła do domu zadowolona.

W serwisie YouTube pojawiły się także zapisy wykonań innych utworów:

Nowa płyta TSA nabiera kształtów

Andrzej Nowak w rozmowie z Wiesławem Królikowskim, którą znajdziecie w majowym numerze „Teraz Rocka”, zdradził że nowy album grupy ukaże się na rynku już niebawem:

Jestem szczęśliwy, że zaczynamy już przygotowywać repertuar na nową płytę, która ukaże się w tym roku. Na płycie znajdą się moje kompozycje do tekstów Jacka Rzehaka.

Gitarzysta dodał także:

Oczywiście szanuję decyzję Marka Piekarczyka o odejściu z zespołu. Świadomie wybrał drogę piosenkarza… Ale co muszę zaraz dodać: po jego decyzji atmosfera w TSA się poprawiła, wszyscy zaczęli pracować i rozmawiać ze sobą. Ja tu właściwie widzę powrót do początków zespołu, do atmosfery czasów, gdy w czteroosobowym składzie zdobyliśmy laury w Jarocinie.

Jak na razie dyskografię formacji TSA zamyka płyta zatytułowana „Proceder”, która swoją premierę miała w 2004 roku.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także