Turbo bez Kupczyka

/ 19 kwietnia, 2007

Wczoraj zespół Turbo opuścił jego wieloletni wokalista Grzegorz Kupczyk. Jak jednak zapewnia lider formacji, gitarzysta Wojciech Hoffmann, Turbo będzie istniało nadal z nowym wokalistą.

A oto treść oświadczenia, jakie przesłał nam gitarzysta:

No i stało się !
Grzegorz Kupczyk postanowił rozstać się z nami na zawsze. Spodziewaliśmy się takiej decyzji od dawna. Grzegorz, bowiem już od płyty Awatar mało zainteresowany był działalnością Turbo. Doprowadziło to w pewnym momencie do nieprzemyślanego zawieszenia działalności zespołu, przez co wielu fanów i organizatorów koncertów było przekonanych o tym, że zespół przestał istnieć!
Udało się nam jednak nagrać następną płytę pt: Tożsamość, co również nie zmieniło postawy naszego kolegi. Mieliśmy wrażenie, że Grzegorz dusi się w zespole, chociaż wszyscy byliśmy i nadal jesteśmy nastawieni do niego bardzo pozytywnie. Ale oczywistość jest taka, że nie można nikogo zmusić do miłości, w tym przypadku, do miłości Grzegorza do Turbo, z którego Grzegorz w końcu wyszedł i któremu zawdzięcza przecież wiele. Szanujemy decyzje Grzegorza i życzymy mu samych sukcesów. Postanowiliśmy jednak pracować nadal z nowym wokalistą. Aktualnie skupimy się nad przygotowaniem nowego materiału na płytę. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się zmierzyć z pozycją nowego wokalisty w Turbo do przesyłania nagrań demo na adres mailowy zamieszczony na stronie www.turbo.art.pl.
Mamy nadzieję, że uda się nam przebrnąć przez ten niezwykle trudny okres dla zespołu. Myślę, że w tej właśnie sytuacji bardzo potrzebne jest nam wsparcie naszych fanów, którzy zrozumieją to, że wszystko się kiedyś kończy, ale poza śmiercią nie musi to być koniec ostateczny!

mk

KOMENTARZE

Przeczytaj także