Twenty One Pilots opublikowali nową piosenkę [WIDEO]

/ 10 kwietnia, 2020

Level Of Concern” to tytuł nowego utworu Twenty One Pilots. Zarówno tekst jak i teledysk mocno nawiązują do aktualnej sytuacji na świecie. Zespół nie wyjawił jeszcze, czy utwór ten to zapowiedź nowego albumu. Poprzedni album Twenty One Pilots ukazał się w 2018 roku pod tytułem „Trench”.

Poniżej możecie obejrzeć teledysk.

Twenty One Pilots powstał w 2009 roku w stanie Ohio. Skład grupy stanowią dwaj członkowie – wokalista oraz instrumentalista Tyler Joseph oraz perkusista Josh Dun. Grupa zadebiutowała w 2009 roku albumem „Twenty One Pilots”, ale sukces przyniósł jej „Vessel” z 2013 roku, który w USA pokrył się podwójną platyną. Kolejna płyta – „Blurryface” z 2015 roku dotarła na szczyt list przebojów i pokryła się w USA aż 4-krotną platyną. Najnowszy album, zatytułowany „Trench” ukazał się w październiku 2018 roku. Promujący go klip „Jumpsuit” już teraz zapisał się w historii jako piosenka, która najszybciej w tej dekadzie powędrowała na pierwsze miejsce najczęściej odtwarzanych w rozgłośniach radiowych utworów alternatywnych Billboard “Alternative Songs”. Jest to czwarty w karierze zespołu utwór, który dotarł do pierwszego miejsca listy – wszystkie single zespołu okupowały pierwsze miejsca przez 33 tygodnie.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także