Twenty One Pilots z trzecim teledyskiem zapowiadającym płytę [WIDEO]

/ 8 sierpnia, 2018

Zespół Twenty One Pilots zaprezentował trzeci utwór zapowiadający nową płytę. Po „Jumpsuit” oraz „Nico And The Niners” jest to „Levitate” z teledyskiem kontynuującym historię przedstawioną w dwóch poprzednich klipach.

Obejrzyj teledyski „Jumpsuit” oraz „Nico And The Niners”

Teledysk został nakręcony przez długoletniego współpracownika zespołu, Andrew Donoho i jest kontynuacją historii przedstawionej w poprzednich klipach zespołu do utworów „Jumpsuit” oraz „Nico And The Niners”. Obydwa klipy obejrzano już ponad 32 miliony razy, a „Jumpsuit” przez 24 godziny pozostawał jednym z najczęściej oglądanych teledysków na YouTube. Czy „Levitate” dołączy do tego grona? Przekonajcie się sami.

Jumpsuit" już teraz zapisało się w historii jako piosenka, która najszybciej w tej dekadzie powędrowała na pierwsze miejsce najczęściej odtwarzanych w rozgłośniach radiowych utworów alternatywnych Billboard “Alternative Songs”. Jest to czwarty w karierze zespołu utwór, który dotarł do pierwszego miejsca listy – wszystkie single zespołu okupowały pierwsze miejsca przez 33 tygodnie.

Nowe utwory to oczywiście tylko przedsmak nowej płyty Twenty One Pilots, która opublikowana zostanie już 5 października. Album zatytułowany został „Trench” i będzie następcą wydanego w 2015 roku krążka „Blurryface”.

Członkowie zespołu – Tyler Joseph i Josh Dun już niedługo wyruszają w światową trasę koncertową „The Bandito Tour”, w ramach której odwiedzą również Polskę – 15 lutego 2019 roku zagrają wyprzedany już koncert w łódzkiej Atlas Arenie.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także